شرکت آسیا ماشین

گروه صنعتی آسیا ماشین یکی از فعالترین تولید کنندگان در زمینه طراحی، تولید و عرضه ماشین آلات خردایش و فرآوری مواد معدنی از جمله دستگاه های تاسیسات سنگ شکن و ماسه شویی در ظرفیت های مختلف است. این مجموعه همچنین توانایی تولید ماشین آلات و خط تولیدی کامل کارخانجات آسفالت، گچ و بتن آماده را داراست. به لطف الهی این شرکت با داشتن کادری از مهندسین و متخصصین ماهر، کارآزموده و متعهد بالاترین سطح کیفی و دانش فنی را برای استفاده در کارخانه خود فراهم کرده است.

آسیا ماشین با دارا بودن سابقه فعالیت بیش از 29 ساله، در پروژه های عمرانی با پیمانکاران بزرگ همکاری داشته و ماشین آلات خود را به بسیاری از کشورهای منطقه صادر می نماید. از جمله کشورهایی که تا کنون در لیست مقاصد صادراتی آسیا ماشین قرار گرفته اند، عبارتند از: جمهوری آذربایجان، ارمنستان، قزاقستان، تاجیکستان، ازبکستان، افغانستان، پاکستان و حتی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس. عمده همکاری های صورت گرفته با معادن و کارخانه های شناخته شده خاورمیانه است. که از مهمترین دلایل فراهم سازی زمینه این همکاری ها، می توان به بالا بودن کیفیت تولید و مقرون به صرفه شدن قیمت نهایی اشاره کرد.

مجموعه آسیا ماشین با همیت شبانه روزی در حال حاضر جزو برترین کارخانه های ایران است. این شرکت با دارا بودن دو کارخانه مجزا در داخل شهر اردبیل و شهرک صنعتی شماره 2 این استان، توانایی پاسخگویی بسیار مناسبی برای سفارشات مختلف را فراهم کرده است. در حال حاضر هر دو بخش از این مجموعه به صورت کامل و با ظرفیت نهایی در حال فعالیت بوده و توانسته است که بخش بسیار بزرگی از نیاز داخلی را پاسخگو باشد.

آمار شرکت

کیفیت تولیدات 92%
رضایت مشتریان 97%
تنوع تولیدات 88%
قیمت مناسب 95%
زمانبندی تحویل 91%
تکنولوژی دستگاه ها 99%

برنامه های شرکت

همت و تلاش روز افزون در زمینه طراحی و تولید ماشین آلات با تکنولوژی روز دنیا جهت ورود به رقابت در بازارهای جهانی با کالای ایرانی.

تبدیل شدن به تولید و صادر کننده برتر ماشین آلات سنگین معدنی و حفظ و افزایش هرچه بیشتر سهم بازار داخلی و بازار جهانی.

توسعه و توانمندسازی کارکنان و ماشین آلات، توسعه بسترهای مشارکتی، برقراری ارتباط بین عملکرد و دریافت شرکت و ارتقاء رضایت مشتریان.

ارتقاء کیفیت، ارتقاء بهره وری، ایجاد تنوع با توجه به نیاز بازار و مشتری مداری.

نمونه محصولات